1. Vladimír
  2. plynová zařízení
  3. středa 12. únor 2020 8:54
  4.  Odebírat pomocí emailu

Dobrý den, jsem vyučen jako instalatér + maturita (ekonomického zaměření). V oboru instalatér mám praxi 6 let (z toho 2 roky v SRN). Mohu s tímto vzděláním dosáhnout na činnost revizního technika pl. zář. po složení všech zkoušek? Případně jaké nejvyšší činnosti v tomto oboru mohu dosáhnout? Děkuji za odpověď 

Odpověď přijata Pending Moderation

Dobrý den,
dle TIČR:

Revize a zkoušky podle §11 (2) vyhl. 85/1978 Sb. v platném znění může provádět pracovník přihlášený k prověření odborné způsobilosti na TIČR, musí být zdravotně způsobilý a musí:

a) mít vysokoškolské vzdělání technického směru a nejméně jeden rok odborné praxe nebo

b) mít úplné střední odborné vzdělání technického směru a nejméně tři roky odborné praxe nebo

c) být vyučen v příslušném oboru a mít nejméně 10 let praxe; v tomto případě však může být pracovník pověřen jen zkouškami zařízení.

Tým RevizeKontroly

  • Strana :
  • 1


Nejsou k dispozici žádné odpovědi.
Vložit odpověď
Copyright © 2011-2020 RevizeKontroly.cz