1. Zdeněk Caha
  2. plynová zařízení
  3. úterý 29. září 2020 15:09
  4.  Odebírat pomocí emailu

Dobrý den

jaké školení a na které škole (i dálkově) musím absolvovat abych mohl dělat revize plynových kotlů a komínů.

Jaké další školení musím absolvovat k výkonu tohoto povolání? Je možné udělat i dálkově?

 

Děkuji 

CahaZ

Odpověď přijata
Odpověď přijata Pending Moderation

Dobrý den,

dle TIČR:

Revize a zkoušky podle §11 (2) vyhl. 85/1978 Sb. v platném znění může provádět pracovník přihlášený k prověření odborné způsobilosti na TIČR, musí být zdravotně způsobilý a musí:

a) mít vysokoškolské vzdělání technického směru a nejméně jeden rok odborné praxe nebo

b) mít úplné střední odborné vzdělání technického směru a nejméně tři roky odborné praxe nebo

c) být vyučen v příslušném oboru a mít nejméně 10 let praxe; v tomto případě však může být pracovník pověřen jen zkouškami zařízení.

Nakonec musíte složit odbornou zkoušku u TIČR.

S pozdravem
Tým RevizeKontroly.cz



There are replies in this post but you are not allowed to view the replies from this post.
Vložit odpověď
Copyright © 2011-2020 RevizeKontroly.cz