1. Jiří Hovorka
  2. zdvíhací zařízení
  3. úterý 6. prosinec 2016 15:40
  4.  Odebírat pomocí emailu

Dobrý den, rád bych se zeptal na problematiku jednoúčelových zdvihacích zařízení. Naše společnost vyrábí ocelové svařované konstrukce a pro manipulaci s některými částmi je nutné mít jednoúčelové zdvihací traverzy, které pro tento účel dodáváme i s výrobky. Jedná se o traverzy, které slouží pro manipulaci a ustavení našeho výrobku u zákazníka a pro případnou demontáž nebo servis. Je nutné na tyto zařízení dodávat revizi? Případně jaké náležitosti musí zařízení splňovat? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Jiří Hovorka

Odpověď přijata Pending Moderation

Dobrý den,

pokud nejste výrobcem tohoto zařízení, tak bych se odkázal na něho. V opačném případě bych pozval revizního technika zdvíhacích zařízení, aby posoudil jestli na tomto zařízení je třeba provádět revize.

S pozdravem

Tým RevizeKontroly.cz

Odpověď přijata Pending Moderation

Dobrý den. měl bych také jeden dotaz. My máme u nás na firmě odkoupený tento mobilní jeřáb https://uplifter.cz/products/mobilni-jerab-valla-35-ed/, máme ho už téměř třetím rokem. Musíme na něj dělat nějaké revize, popř. jsou přímo nějaké revize popsány v zákonech. Nechci ať s tím máme pak v budoucnu nějaké problémy. Předem děkuji za osvětlení situace.

Reference
  1. https://uplifter.cz/products/mobilni-jerab-valla-35-ed/
Odpověď přijata Pending Moderation

Dobrý den.

Dle normy ČSN 27 0142:2014 se provádí na mobilním jeřábu 1x ročně revize a jednou za 2 roky revizní zkouška.

Reference
  1. https://www.revize-jeraby.cz
Odpověď přijata Pending Moderation

Díky za info

  • Strana :
  • 1


Nejsou k dispozici žádné odpovědi.
Vložit odpověď
Copyright © 2011-2020 RevizeKontroly.cz