1. Honza
  2. technická zařízení budov
  3. neděle 28. říjen 2012 10:44
  4.  Odebírat pomocí emailu
Je nutná revize komínu před výměnou nového kotle?
Odpověď přijata
Odpověď přijata Pending Moderation
Ano je třeba revizi provést dle § 5 nařízení vlády č.91/2010 Sb. a nebo můžete čerpat z námi uveřejněných článků na revizekontroly.cz .
Reference
  1. http://www.revizekontroly.cz/technicka-zarizeni-budov/item/revize-kontroly-a-cisteni-kominu
  2. http://www.revizekontroly.cz/legislativa/item/vyhlaska-o-podminkach-pozarni-bezpecnosti-pri-provozu-kominu-a-kourovodu


There are replies in this post but you are not allowed to view the replies from this post.
Vložit odpověď
Copyright © 2011-2020 RevizeKontroly.cz