Martin Němec
 , 
29.04.2013 09:07
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to s označováním regálových systémů štítky s nejvyššími nosnostmi? Dle Nařízení vlády 101/2005 Sb. ve skladech a jiných prostorách určených ke skladování, musí být regály trvale označeny štítky s uvedením největší nosnosti buňky a nejvyššího počtu buněk ve sloupci. Konkrétně se mi jedná a regály přímo umístěné na prodejně. Musí je výrobce nebo montážní firma označit stítky s nosnostmi? Je prodejní plocha považována za sklad nebo jiný prostor určený ke skladování? Předem děkuji za Vaši odpověď. Němec

Odpovědi

jirka.vetvicka
08.09.2014 11:37
Zdravím, my máme regály tyto http://www.nedconsales.cz/paletove-regaly.html a máme na nich štítky, jsou označeny a teď při revizi nám je kontrolovali. Bylo nám řečeno, že na každém regálu by měl být štítek i na tom, co máme na prodejně.
RevizeKontroly.cz
01.05.2013 15:10
Ano i tyto regály by měly být označeny, také se jedná o skladovací plochu. Co se týče označení regálů za toto[b] zodpovídá provozovatel[/b], ten by si měl vyžádat od dodavatele potřebnou dokumentaci ve které vyčte údaje pro označení regálů.

Vložit odpověď

Cron Job Starts