Pokorný
 , 
07.12.2013 18:32
Dobrý den, nedávno jsme si nechali odborně instalovat servisním technikem kotel do výkonu 24Kw a kominicí udělali nový vývod (kouřovod), kotel v pořádku fungoval tři dny, a od té doby jsou problémy. Protože už nedůvěřujeme informacím z jejich strany, rádi bychom věděli, koho si můžeme sjednat na kontrolu jejich práce, ohledně montáže nového kotle a prací kominíků. Oni nám tvrdí, že nikdo jiný s větší odborností než oni neexistují. Děkuji.

Odpovědi

RevizeKontroly.cz
13.12.2013 09:10
Dobrý den p. Pokorný, jmenný seznam můžete najít přímo na našich stránkách viz. odkaz níže. Zpravidla bývá lhůta vydání revizní zprávy do měsíce od jejího provedení, protože bez platné revizní zprávy byste neměl zařízení provozovat.
http://www.revizekontroly.cz/katalog/category/plynova-zarizeni
Michal Pokorný
12.12.2013 15:07
Dobrý den, moc děkuji za zprávu. Bohužel revizní zprávu jsme ještě od kominíků neobdrželi, nevíme jaká je lhůta k jejímu vydání. Dále bych požádal o informaci, kde si lze sjednat práce revizního technika pro plynová zařízení skupiny G1, zda existuje nějaký jmenný seznam těchto odborníků. Děkuji.
RevizeKontroly.cz
09.12.2013 20:38
Dobrý den, nejvhodnější volba je zkontrolovat plynový spotřebič revizním technikem pro plynová zařízení skupiny G1 - spotřebiče s výkonem pod 50 kW na plynná paliva, stejně budete potřebovat mít k dispozici revizní zprávu. Dále si budete muset nechat provést revizi spalinové cesty autorizovanou osobou, přitom se ověří správné provedení a především bezpečnost napojení odvodu spalin.
RevizeKontroly.cz
09.12.2013 07:23

Pokud firmě, která instalovala kotel již nedůvěřujete, doporučil bych se obrátit přímo na výrobce kotle, který Vám ve Vašem regionu doporučí autorizovaného servisního technika na kontrolu Vašeho Kotle. Pokud jsou problémy s komínem a tahem komína, obraťte se na jiného kominíka, těchto lidí je dnes všude jako hub po dešti. Na internetu najdete spoustu těchto lidí.

Vložit odpověď